David Bisbal in Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Fan Club David Bisbal in Romania on Facebook
My Great Web page
db_Romania
eXTReMe Tracker

COMUNICAT DE PRESA 4/ Separarea de Elena Tablada

In jos

17062011

Mesaj 

COMUNICAT DE PRESA 4/ Separarea de Elena Tablada Empty COMUNICAT DE PRESA 4/ Separarea de Elena Tablada




"Pentru mass-media, prieteni si rude. Prin prezenta, facem cunoscut sfârșitul relației noastre. Pentru ambii, această decizie a fost foarte dificilă, datorită mai multor ani de dragoste și coexistență și a fructului minunat, care este fiica noastră Ella. Vrem să facem clar faptul că vom păstra un respect profund unul pentru altul și vor rămâne în inimile noastre cele mai bune și cele mai frumoase momente pe care le-am trăit. Decizia noastră este de comun acord, ambii am decis să înfruntăm cu curaj acest pas.

Mulțumim din inimă pentru sprijinul primit pe parcursul acestor ani din partea tuturor și tot ce cerem de acum este considerație și respect pentru decizia noastră. În cele din urmă, am fost de acord să nu se facă declarații sau interviuri cu privire la acest aspect foarte sensibil din viața noastră. Vă mulțumim foarte mult pentru sprijin și înțelegere. "

Sursa: Hola.com
CORAZON LATINO
CORAZON LATINO
Administrator/Moderator
Administrator/Moderator

Number of posts : 1083
Age : 53
Localización : Bucharest - Romania
Reputation : 56
Points : 670
Registration date : 07/03/2008

https://www.facebook.com/pages/Fan-Club-David-Bisbal-in-Romania/

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit
- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum