David Bisbal in Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Fan Club David Bisbal in Romania on Facebook
My Great Web page
db_Romania
eXTReMe Tracker

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

+10
david_mi_vida
dana
Venera
cristianab
cristina
auroradumbr
dienutza
Ralu
Lya
CORAZON LATINO
14 participan?i

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  david_mi_vida 14/3/2009, 11:21

Cred ca ai dreptate Cristiana. Si mie mi se pare a doua varianta mai buna. Oricum esti o comoara la casa omului!!! :': hugs hugs hugs lower lower lower
david_mi_vida
david_mi_vida
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 355
Age : 41
Localización : Buzau-Romania
Reputation : 29
Points : 268
Registration date : 04/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristianab 14/3/2009, 01:09

Inca ceva. Am gasit alt convertor si zic eu ca reda mai bine sunetul , asa ca am refacut Desnudate mujer.L-am postat si pe asta pe Youtube si le las pe amandoua pana maine seara .Sa-mi spune-ti pe care il lasam.Eu nu prea mai pot sa-mi dau seama de diferente ca am stat toata ziua cu castile pe urechi si deja imi bazaie tot capul. https://www.youtube.com/watch?v=JzyO1Qh5ES4

PS - Mireluta, se pare ca piesele tale, se lasa greu.Pana gasim o cale sa le postam da-mi adresa ta de mess sa ti le dau macar asa, ca au iesit super amandoua.
cristianab
cristianab
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 215
Age : 41
Reputation : 14
Points : 191
Registration date : 10/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  auroradumbr 14/3/2009, 00:56

am vazut Desnudate mujer
BRAVOOOO !!!!!!!! meriti multi, multi pupici
kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss shamrock flower sunny
avatar
auroradumbr
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 57
Reputation : 10
Points : 171
Registration date : 19/10/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristianab 14/3/2009, 00:46

Vesti proaste . Am terminat subtitrarea la "Ave Maria" , dar am patit acelas lucru ca la "Aqui estoy yo".Acest videoclip este blocat pentru Romania.Asa ca l-am facut degeaba. Ne trebuie acceptul proprietarului. Poate stie cineva cum il putem obtine, desi cred ca sanse sunt zero.
cristianab
cristianab
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 215
Age : 41
Reputation : 14
Points : 191
Registration date : 10/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  dana 13/3/2009, 19:47

La Como olvidar si Me derrumbo sunt variantele finale..chiar nu cred k ar mai trebui ceva schimbat.Cristiana imi pare atat de rau k nu pot sa te ajut si eu..asa am termina mult mai repede..dar din pacate nu ma descurc deloc.dar nu renunt..mai incerc..pana ii dau de cap si reusesc sa fac si eu o editare hugs hugs hugs hugs hugs hugs hugs hugs hugs hugs hugs
dana
dana
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 354
Age : 35
Localización : Bucharest-Romania
Reputation : 18
Points : 191
Registration date : 26/11/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristianab 13/3/2009, 17:17

Gata Desnudate mujer, intra in lucru Ave Maria
https://www.youtube.com/watch?v=1qA_b3QZWU4
Mai astept confirmari.
Va pupic dulce!
cristianab
cristianab
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 215
Age : 41
Reputation : 14
Points : 191
Registration date : 10/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  david_mi_vida 12/3/2009, 22:10

Nici eu nu o sa mai modific nimic la "Ave maria"! Daca ti se pare ca ceva nu suna tocmai inspirat te rog sa modifici. Nickname-ul meu este mirela_mares82. Te pup dulce si spor la treaba; faci un lucru minunat! kiss hugs
david_mi_vida
david_mi_vida
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 355
Age : 41
Localización : Buzau-Romania
Reputation : 29
Points : 268
Registration date : 04/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristianab 12/3/2009, 21:54

auroradumbr a scris:Cristina, la Desnudate mujer este varianta finala, iar nickname-ul meu este auroradumbr. Sa ai spor in ceea ce faci, bravo!
Danuta, si tu faci editare video scumpete? Spor la treaba si tie!
Va imbratisez cu mult drag! hugs hugs hugs hugs hugs lower lower lower lower lower

Mersic Aurora. Gata am bagat in lucru Desnudate mujer. Maxim pana maine seara e gata.
cristianab
cristianab
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 215
Age : 41
Reputation : 14
Points : 191
Registration date : 10/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  auroradumbr 12/3/2009, 20:08

Cristina, la Desnudate mujer este varianta finala, iar nickname-ul meu este auroradumbr. Sa ai spor in ceea ce faci, bravo!
Danuta, si tu faci editare video scumpete? Spor la treaba si tie!
Va imbratisez cu mult drag! hugs hugs hugs hugs hugs lower lower lower lower lower
avatar
auroradumbr
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 57
Reputation : 10
Points : 171
Registration date : 19/10/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  AN-K db 12/3/2009, 19:11

CONCEDIU PLACUT SI SPOR LA TREABA! kiss
AN-K db
AN-K db
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 93
Age : 50
Localización : tg jiu
Reputation : 6
Points : 44
Registration date : 20/10/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristianab 12/3/2009, 14:13

Fetelor , am venit iar cu stresul .Trebuie sa stiu daca mai modificati ceva la urmatoarele traduceri: Desnudate Mujer, Esta austensia, Me derrumbo, Ave Maria, Como Olvidar,sau oricare piesa care are videoclip si nu uitati sa-mi dati si nickname-ul vostru pe care vreti sa-l trec la traducere. Dana de la tine am nevoie sa stiu exact ce pot sa fac , ca sa nu lucram amandoua la acelas lucru.Daca va este mai usor sa-mi dati confirmarile pe email sau pe mess , asta ar fi adresa cristianab18@yahoo.com
Scuze de insistenta , dar de maine intru in concediu si am timp sa ma ocup de ele.
cristianab
cristianab
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 215
Age : 41
Reputation : 14
Points : 191
Registration date : 10/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  david_mi_vida 11/3/2009, 18:57

Multumim mult de tot Cristiana pentru toate ideile minunate pe care le-ai avut pana acum! Ti-au iesit de minune montajele cu subtitrare si pentru asta ai de la mine un +10 flowers Sunt convinsa ca toata munca ta va fi rasplatita kiss Te iubim pentru tot ceea ce faci pentru toti fanii lui David care nu cunosc limba spaniola si implicit pentru David! flowers flowers flowers
david_mi_vida
david_mi_vida
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 355
Age : 41
Localización : Buzau-Romania
Reputation : 29
Points : 268
Registration date : 04/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristianab 10/3/2009, 16:21

CORAZON LATINO a scris:
Pentru viitor verificam textul inca o data inainte de lucrare ca mai stau unii cu ochii pe noi. Wink ceea ce e bine si constructiv.

Nu ma apuc de altceva pana nu primesc ok-ul de la voi referitor la traduceri. As prefera sa incepeti verificarile cu piesele care au deja videoclip .Mai vreau si nickname-ul pe care preferati sa vi-l trec la traducere.Pentru piesele care nu au videoclip am nevoie de cat mai multe poze de la voi pentru a putea face montaje ,sau sugestii daca deja exista filmulele bune pe care putem lucra.
Sper ca nu va sacai prea mult, dar vreau sa-mi mai iau cateva zile de concediu si as putea sa profit de timpul asta.
Va pupic dulce!
cristianab
cristianab
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 215
Age : 41
Reputation : 14
Points : 191
Registration date : 10/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  CORAZON LATINO 10/3/2009, 13:55

cristianab a scris:Multumesc mult pentru incurajari fetelor , dar nu uitati ca eu pot sa fac asta acum doar datorita traducerilor voastre.Eu sunt cea care trebuie sa va multumesc ca mi-ati dat ocazia sa nu ma mai simt inutila si ajut si eu cu ceva.

Tu esti geniala. Si ideea traducerilor cine a avut-o ?? tot tu . Asa ca esti super pretioasa scumpica. Te pupam dulce si-ti multumim. Pentru viitor verificam textul inca o data inainte de lucrare ca mai stau unii cu ochii pe noi. Wink ceea ce e bine si constructiv.
CORAZON LATINO
CORAZON LATINO
Administrator/Moderator
Administrator/Moderator

Number of posts : 1083
Age : 53
Localización : Bucharest - Romania
Reputation : 56
Points : 670
Registration date : 07/03/2008

https://www.facebook.com/pages/Fan-Club-David-Bisbal-in-Romania/

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristianab 10/3/2009, 11:27

Multumesc mult pentru incurajari fetelor , dar nu uitati ca eu pot sa fac asta acum doar datorita traducerilor voastre.Eu sunt cea care trebuie sa va multumesc ca mi-ati dat ocazia sa nu ma mai simt inutila si ajut si eu cu ceva.
cristianab
cristianab
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 215
Age : 41
Reputation : 14
Points : 191
Registration date : 10/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  dana 9/3/2009, 18:52

Venera a scris:Multumim pentru cadoul tau, atat de deosebit....superb ce ai facut.... kiss kiss kiss hugs

da Cristiana...de-a dreptul superb hugs hugs hugs hugs
dana
dana
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 354
Age : 35
Localización : Bucharest-Romania
Reputation : 18
Points : 191
Registration date : 26/11/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  Venera 9/3/2009, 18:06

Multumim pentru cadoul tau, atat de deosebit....superb ce ai facut.... kiss kiss kiss hugs
Venera
Venera
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 44
Localización : Bucarest/Rumanía
Reputation : 30
Points : 408
Registration date : 21/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  BISBALERA 9/3/2009, 02:00

cristianab a scris:Am reusit sa termin subtitrarea la Digale pana la ora 24.E modul meu de a fi azi alaturi de voi .
https://www.youtube.com/watch?v=uCBsE6MogaY

Va pup, si inca odata "La multi ani!"


multumim cristinik....este cel mai frumos cadou de ziua femeii aceasta traducere hugs lower
BISBALERA
BISBALERA
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 221
Age : 40
Localización : romania-bucharest
Reputation : 26
Points : 235
Registration date : 28/12/2008

http://www.bisbalera.webs.com

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristianab 8/3/2009, 22:54

Am reusit sa termin subtitrarea la Digale pana la ora 24.E modul meu de a fi azi alaturi de voi .
https://www.youtube.com/watch?v=uCBsE6MogaY

Va pup, si inca odata "La multi ani!"
cristianab
cristianab
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 215
Age : 41
Reputation : 14
Points : 191
Registration date : 10/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  BISBALERA 8/3/2009, 22:24

cristianab a scris:
CORAZON LATINO a scris:Ei, se pare ca am participanti. Ce seara o sa iasa pe 21 , mama mama..si facem si video ca sa avem ce posta sa inteleaga lumea cam ce inseamna David Bisbal in Romania. Va iubesc maxim!!!! flowers dance dance dance dance dance

Imi sfaraie calcaiele cand ma gandesc la seara de 21, dar pana atunci vreau amanunte despre seara asta. Ce ati facut , cum a fost intalnirea "face to face".Cred ca o parte va cunosteti deja . Eu abia astept sa va cunosc.Pana atunci distractie placuta in continuare ,daca inca mai sunteti la Volo.



si yo deabia astept amanunte de la intalnire....sunt la munk si park n-am stare....ma invart de nebuna prin receptie si ma tot uit pe aici doar-doar o noutate dar......nimic
si yo vreau detalii!!!!besitos para las chicas de fiesta
BISBALERA
BISBALERA
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 221
Age : 40
Localización : romania-bucharest
Reputation : 26
Points : 235
Registration date : 28/12/2008

http://www.bisbalera.webs.com

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristianab 8/3/2009, 22:00

CORAZON LATINO a scris:Ei, se pare ca am participanti. Ce seara o sa iasa pe 21 , mama mama..si facem si video ca sa avem ce posta sa inteleaga lumea cam ce inseamna David Bisbal in Romania. Va iubesc maxim!!!! flowers dance dance dance dance dance

Imi sfaraie calcaiele cand ma gandesc la seara de 21, dar pana atunci vreau amanunte despre seara asta. Ce ati facut , cum a fost intalnirea "face to face".Cred ca o parte va cunosteti deja . Eu abia astept sa va cunosc.Pana atunci distractie placuta in continuare ,daca inca mai sunteti la Volo.
cristianab
cristianab
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 215
Age : 41
Reputation : 14
Points : 191
Registration date : 10/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  CORAZON LATINO 8/3/2009, 03:13

Ei, se pare ca am participanti. Ce seara o sa iasa pe 21 , mama mama..si facem si video ca sa avem ce posta sa inteleaga lumea cam ce inseamna David Bisbal in Romania. Va iubesc maxim!!!! flowers dance dance dance dance dance
CORAZON LATINO
CORAZON LATINO
Administrator/Moderator
Administrator/Moderator

Number of posts : 1083
Age : 53
Localización : Bucharest - Romania
Reputation : 56
Points : 670
Registration date : 07/03/2008

https://www.facebook.com/pages/Fan-Club-David-Bisbal-in-Romania/

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  Venera 6/3/2009, 22:41

fetelor....imi pare asa rau...am program pentru seara de 8 martie...nu mai pot sa il schimb, desi voi stiti cat de mult mi-ar placea sa fiu alaturi de voi....dar pe 21 nu ma mai tine nimeni departe de voi
Venera
Venera
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 44
Localización : Bucarest/Rumanía
Reputation : 30
Points : 408
Registration date : 21/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  dienutza 6/3/2009, 20:24

ehe...party!! sa ma pune-ti in tema! pupici:*
dienutza
dienutza
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 126
Age : 35
Reputation : 1
Points : 19
Registration date : 20/10/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  dana 6/3/2009, 19:45

CORAZON LATINO a scris:Heiiiii!!! Cine pierde entuziasmul ii taiem nasul hahahahaha Wink Copii avem sedinta pe 8 Martie la Volo Hotel etajul unu la ora 20,00. Nu mai pierdeti nimic si nu va mai chinuti ca sant anumite tehnici pe youtube pe care vi le spun atunci.
Acum, pe 8 ne intalnim acolo cine poate, dar pe 21.03.2009 nu are voie sa lipseasca nimeni de la Seara David Bisbal in aceeasi locatie.Ne vom distra in stil David si vom canta karaoke toate piesele lui plus alte melodii latino cunoscute. Vreau confirmari pe numar de persoane pana atunci. Wink Sper ca va surade ideea.

ASTEPT CU NERABDARE SEARA DAVID BISBAL!!!!!eu cu siguranta nu voi lipsi..si sper ca vom fi prezenti cat mai multi flowers flowers flowers flowers flowers
dana
dana
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 354
Age : 35
Localización : Bucharest-Romania
Reputation : 18
Points : 191
Registration date : 26/11/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 4 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum