David Bisbal in Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Fan Club David Bisbal in Romania on Facebook
My Great Web page
db_Romania
eXTReMe Tracker

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

+4
auroradumbr
dienutza
dana
CORAZON LATINO
8 participan?i

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  dienutza 17/12/2008, 22:25

dienutza
dienutza
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 126
Age : 34
Reputation : 1
Points : 19
Registration date : 20/10/2008

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  dienutza 17/12/2008, 22:23

da da ..superb ... cea mai mare bucurie.. ce faceti? nu sunteti pe aici? uof.. eu ma uit pe aici pe net... las .. https://www.youtube.com/watch?v=lgqgKreyZTM&feature=PlayList&p=868762AF858BC253&playnext=1&index=44

https://www.youtube.com/watch?v=lgqgKreyZTM&feature=PlayList&p=868762AF858BC253&playnext=1&index=44 Wink) aceasi mel in "locatii diferite:) foarte frumos! " sunt dependenta"!!!! sunny pupici:**
dienutza
dienutza
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 126
Age : 34
Reputation : 1
Points : 19
Registration date : 20/10/2008

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  auroradumbr 16/12/2008, 16:51

Superb!!!!!!!!!! flowers flowers flowers
avatar
auroradumbr
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 57
Reputation : 10
Points : 171
Registration date : 19/10/2008

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  auroradumbr 16/12/2008, 16:39

Am vazut ,multumesc, dar pe la 1 noaptea nu prea mai aveam rabdare sa stau sa le pun aici Smile Wink I love you I love you I love you I love you I love you
avatar
auroradumbr
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 57
Reputation : 10
Points : 171
Registration date : 19/10/2008

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  CORAZON LATINO 16/12/2008, 13:45

PARA RECORDAR MOMENTOS GENIALES Rolling Eyes Rolling Eyes




https://www.youtube.com/v/xMONVy9lahQ
CORAZON LATINO
CORAZON LATINO
Administrator/Moderator
Administrator/Moderator

Number of posts : 1083
Age : 53
Localización : Bucharest - Romania
Reputation : 56
Points : 670
Registration date : 07/03/2008

https://www.facebook.com/pages/Fan-Club-David-Bisbal-in-Romania/

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  CORAZON LATINO 16/12/2008, 02:55

auroradumbr a scris:uitati-va ce am gasit,
http://www.bestmusic.ro/poze/David-Bisbal-in-concert-la-Bucuresti-2008-i121-29.html
cat de minunat este David!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol! Party Party

super faine si ai vazut ce am facut cu ele Wink
CORAZON LATINO
CORAZON LATINO
Administrator/Moderator
Administrator/Moderator

Number of posts : 1083
Age : 53
Localización : Bucharest - Romania
Reputation : 56
Points : 670
Registration date : 07/03/2008

https://www.facebook.com/pages/Fan-Club-David-Bisbal-in-Romania/

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  auroradumbr 16/12/2008, 00:08

avatar
auroradumbr
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 57
Reputation : 10
Points : 171
Registration date : 19/10/2008

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  auroradumbr 15/12/2008, 22:20

Lory_26 a scris:Vai fetelor, nu reusesc sa-mi revin. Nici nu mai e cazul sa va spun ca inca ma aflu sub impactul celor 3 zile de vis. Mai vreau, mai vreau, mai vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Pupici
Da Lory, si noi mai vrem, desi mai am inca surasul de fericire!
Ce artisti, ce valoare! flowers hugs :': :': :': :':
avatar
auroradumbr
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 57
Reputation : 10
Points : 171
Registration date : 19/10/2008

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  Lory_26 15/12/2008, 20:06

Vai fetelor, nu reusesc sa-mi revin. Nici nu mai e cazul sa va spun ca inca ma aflu sub impactul celor 3 zile de vis. Mai vreau, mai vreau, mai vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Pupici
avatar
Lory_26

Number of posts : 12
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 15/10/2008

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  auroradumbr 15/12/2008, 18:16

Da, Mirela, asta trebuie sa facem si noi, sa invatam de la David, sa dam mai departe , sa ajutam alte persoane sa vada ca viata e minunata. Trebuie numai sa ne ajutam singuri si pe ceilalti, sa ajutam putin pentru a face lumea mai buna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
auroradumbr
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 57
Reputation : 10
Points : 171
Registration date : 19/10/2008

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  CORAZON LATINO 14/12/2008, 16:21

chenoa a scris:dupa ce o sa imi revin din starea asta macar un pic am sa va povestesc aventura mea cu, concertul asta ...exista Dumnezeu , la concluzia asta am ajuns.

pana atunci multumiri Mirelei - iti sunt datoare !

Scumpa mea multumeste lui David , el poate sa rastoarne muntii si sa mute masele.Eu sant doar o pana din aripa lui de inger.Ma straduiesc sa fac ceea ce ar face el daca i-a-ti cere. hugs flower
CORAZON LATINO
CORAZON LATINO
Administrator/Moderator
Administrator/Moderator

Number of posts : 1083
Age : 53
Localización : Bucharest - Romania
Reputation : 56
Points : 670
Registration date : 07/03/2008

https://www.facebook.com/pages/Fan-Club-David-Bisbal-in-Romania/

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  chenoa 14/12/2008, 16:16

dupa ce o sa imi revin din starea asta macar un pic am sa va povestesc aventura mea cu, concertul asta ...exista Dumnezeu , la concluzia asta am ajuns.

pana atunci multumiri Mirelei - iti sunt datoare !
chenoa
chenoa

Number of posts : 12
Age : 36
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/12/2008

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  auroradumbr 14/12/2008, 15:55

Eu cred ca am avut in fiecare noapte un concert! Pentru ca de cand a plecat il visez cum concerteaza din nou in Romania, iar dimineata cand ma trezesc ma dor picioarele de parca as fi dansat toata noaptea! Ce minunatie ni s-a intamplat!!!!!!!!!!!!! Parca nu-mi revin! I love you I love you I love you
Mai vreau si stiu ca si voi il vreti cat mai curand pe David in Romania!
Si o sa-l avem la vara, verdad? Cu turneul de promovare al noului album, asa-i? cheers cheers bounce bounce lol! lol! lol!
avatar
auroradumbr
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 57
Reputation : 10
Points : 171
Registration date : 19/10/2008

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  dienutza 14/12/2008, 14:32

cea mai frumoasa seara din viata fiecaruia! a fost special k am fost impreuna ,ca ne-am vazut si ne-am bucurat in acelasi timp de ceva ce ne doream sa vedem:*kiss
dienutza
dienutza
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 126
Age : 34
Reputation : 1
Points : 19
Registration date : 20/10/2008

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  dana 13/12/2008, 09:53

da mirela ai dreptate a fost o zi magica...in care am primit mai mult decat ne-am asteptat sa primim..a fost una din cele mai frumoase zile pe care puteam sa le petrec in toata viata mea.astept cu nerabdare sa vina vara pentru a trai din nou toate aceste momente minunate hugs hugs hugs ..inca nu realizez ca ceea ce s-a intamplat a fost real..nu un vis...a fost mai frumos decat mi-am imaginat..o zi pe care nu o s-o uit niciodata..
dana
dana
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 354
Age : 35
Localización : Bucharest-Romania
Reputation : 18
Points : 191
Registration date : 26/11/2008

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  CORAZON LATINO 13/12/2008, 00:09

Mie greu sa-mi revin la realitate si la viata obisnuita de dinainte de concert.S-a intamplat ceva magic si Romania stie, sau cel putin cei din Sala Palatului. Acum s-a descoperit in Romania fenomenul DAVID BISBAL.Sant fericita ca lucrurile au mers chiar mai bine decat am sperat si David pleaca cu un gust super dulce despre Romania si romani. I-l asteptam pe stadion la vara cu noul album. Va fi si mai si.
Multumesc tuturor fanilor care au fost cu sufletul alaturi de idolul lor si l-au facut sa-i simta asa cum sant , adevarati , cu nimic mai prejos decat alti fani din lume. Inca o data Bravo Romania! flowers
CORAZON LATINO
CORAZON LATINO
Administrator/Moderator
Administrator/Moderator

Number of posts : 1083
Age : 53
Localización : Bucharest - Romania
Reputation : 56
Points : 670
Registration date : 07/03/2008

https://www.facebook.com/pages/Fan-Club-David-Bisbal-in-Romania/

Sus In jos

MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR - Pagina 2 Empty Re: MAI MULT DECAT AM VISAT VREODATA - UN CONCERT INCENDIAR

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum