David Bisbal in Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Fan Club David Bisbal in Romania on Facebook
My Great Web page
db_Romania
eXTReMe Tracker

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

+10
david_mi_vida
dana
Venera
cristianab
cristina
auroradumbr
dienutza
Ralu
Lya
CORAZON LATINO
14 participan?i

Pagina 6 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  auroradumbr 19/2/2009, 23:31

CORAZON LATINO a scris:
cristianab a scris:
david_mi_vida a scris:Maine 18.02.09, intre orele 19 si 22 va invit sa ascultati Radio 21 unde am cerut o dedicatie pentru "vecinul de deasupra" Laughing Laughing Laughing cu "Aqui estoy yo" sau orice piesa de-a lui David au ei. Sper sa dea roade (cineva sa-mi citeasca mail-ul); urmatorul pas ar fi sa cerem si un top latino. Am intrat si pe Magic fm, pe Romantic fm si o sa incerc si pe U tv. Trebuie sa atacam in forta pentru a-l sustine pe David! Ole!! Wink

A primit "vecinul de deasupra" dedicatia ?Eu am reusit sa ascult tot programul.
sa traiasca "vecinul de deasupra " si cel care da dedicatii pentru el 10000 de ani. Pupa mama copil dulce/ Wink

Ma bucur ca sunt membra acestei echipe.
Pe mine va rog sa ma scuzati daca nu mai sunt asa de activa, inca am problema cu coloana si nu pot sta mult pe scaun si mai am si altele, dar incerc sa fiu cat mai prezenta si sa ajut cu tot ce pot.
avatar
auroradumbr
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 57
Reputation : 10
Points : 171
Registration date : 19/10/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  CORAZON LATINO 19/2/2009, 21:47

cristianab a scris:
david_mi_vida a scris:Maine 18.02.09, intre orele 19 si 22 va invit sa ascultati Radio 21 unde am cerut o dedicatie pentru "vecinul de deasupra" Laughing Laughing Laughing cu "Aqui estoy yo" sau orice piesa de-a lui David au ei. Sper sa dea roade (cineva sa-mi citeasca mail-ul); urmatorul pas ar fi sa cerem si un top latino. Am intrat si pe Magic fm, pe Romantic fm si o sa incerc si pe U tv. Trebuie sa atacam in forta pentru a-l sustine pe David! Ole!! Wink

A primit "vecinul de deasupra" dedicatia ?Eu am reusit sa ascult tot programul.
sa traiasca "vecinul de deasupra " si cel care da dedicatii pentru el 10000 de ani. Pupa mama copil dulce/ Wink
CORAZON LATINO
CORAZON LATINO
Administrator/Moderator
Administrator/Moderator

Number of posts : 1083
Age : 53
Localización : Bucharest - Romania
Reputation : 56
Points : 670
Registration date : 07/03/2008

https://www.facebook.com/pages/Fan-Club-David-Bisbal-in-Romania/

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  dana 19/2/2009, 20:15

eu,din pacate,nu am ascultat decat de la 20:30 pana la 22...asa ca nu stiu ce s-a intamplat:(
dana
dana
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 354
Age : 35
Localización : Bucharest-Romania
Reputation : 18
Points : 191
Registration date : 26/11/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristianab 19/2/2009, 20:07

david_mi_vida a scris:Maine 18.02.09, intre orele 19 si 22 va invit sa ascultati Radio 21 unde am cerut o dedicatie pentru "vecinul de deasupra" Laughing Laughing Laughing cu "Aqui estoy yo" sau orice piesa de-a lui David au ei. Sper sa dea roade (cineva sa-mi citeasca mail-ul); urmatorul pas ar fi sa cerem si un top latino. Am intrat si pe Magic fm, pe Romantic fm si o sa incerc si pe U tv. Trebuie sa atacam in forta pentru a-l sustine pe David! Ole!! Wink

A primit "vecinul de deasupra" dedicatia ?Eu am reusit sa ascult tot programul.
cristianab
cristianab
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 215
Age : 41
Reputation : 14
Points : 191
Registration date : 10/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  Venera 19/2/2009, 18:50

Sunt de acord cu Dana....nu trebuie sa ne dam batuti dupa primul esec....David nu ar face asta niciodata....incetul cu incetul lucrurile vor incepe sa se miste....Arriba! Siempre con nuestro angelito!
Venera
Venera
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 44
Localización : Bucarest/Rumanía
Reputation : 30
Points : 408
Registration date : 21/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristianab 19/2/2009, 16:29

dana a scris:
asta e un inceput bun fetelor...nu trebuie sa fim dezamagite,trebuie sa luptam in continuare,o sa vedeti ca pana la urma o sa reusim!!!
http://www.stiumuzica.ro/stiri/page-details,action-/pag-0/p-1274-David-Bisbal-cauta-un-sound-international.html
sunt sigura ca in curand o sa auzim mai multe despre el!! hugs hugs hugs

Articolul este preluat si de europa fm
http://www.europafm.ro/stiri/muzica/david-bisbal-cauta-un-sound-international~n25976/
cristianab
cristianab
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 215
Age : 41
Reputation : 14
Points : 191
Registration date : 10/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  dana 19/2/2009, 11:02

[quote="BISBALERA"]
BISBALERA a scris:
cristianab a scris:Au aparut pana la urma si comentariile noastre la music channel -la stirea "David Bisbal creste mare"


nu stiu dak mi-a scapat vre un post de radio dupa ce le-am luat la rand si am trimis mailuri in legatura cu difuzarea melodiilor lui david....pana acum am primit din pacate raspuns doar de la europafm.....sunt foarte dezamagita dupa efortul depus dar...cum speranta moare ultima....trebuie sa asteptam sa vedem dak da roade munca noastra.
am incercat sa trimit mailuri si la magazinele de muzica in rugamineta de a pune in vanzare albumul PREMONICION a lui david....deocamdata nu am primit raspuns dar nu trebuie sa ne lasam batute...trebuie sa luptam in continuare pt ca david sa fie cunoscut la noi in tara!!!

"Buna, Multumim pentru recomandare. Gasiti stiri si informatii despre el inclusiv pe site-ul nostru www.europafm.ro, cat depre doleanta voastra, am redirectionat mesajul catre directorul muzical."

asta e un inceput bun fetelor...nu trebuie sa fim dezamagite,trebuie sa luptam in continuare,o sa vedeti ca pana la urma o sa reusim!!!
http://www.stiumuzica.ro/stiri/page-details,action-/pag-0/p-1274-David-Bisbal-cauta-un-sound-international.html
sunt sigura ca in curand o sa auzim mai multe despre el!! hugs hugs hugs
dana
dana
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 354
Age : 35
Localización : Bucharest-Romania
Reputation : 18
Points : 191
Registration date : 26/11/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  dana 19/2/2009, 10:58

Mike a scris:Sa stii ca exista albumul Premonicion in magazine.Exista chiar si premonicion Live.

chiar exista???eu am cautat o gramada si nu am gasit pe nicaieri.ai putea sa ne spui si noua la ce magazine,te rog?
dana
dana
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 354
Age : 35
Localización : Bucharest-Romania
Reputation : 18
Points : 191
Registration date : 26/11/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  Mike 19/2/2009, 10:31

Sa stii ca exista albumul Premonicion in magazine.Exista chiar si premonicion Live.
Mike
Mike

Number of posts : 4
Age : 44
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/12/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  BISBALERA 19/2/2009, 05:02

[quote="BISBALERA"]
cristianab a scris:Au aparut pana la urma si comentariile noastre la music channel -la stirea "David Bisbal creste mare"


nu stiu dak mi-a scapat vre un post de radio dupa ce le-am luat la rand si am trimis mailuri in legatura cu difuzarea melodiilor lui david....pana acum am primit din pacate raspuns doar de la europafm.....sunt foarte dezamagita dupa efortul depus dar...cum speranta moare ultima....trebuie sa asteptam sa vedem dak da roade munca noastra.
am incercat sa trimit mailuri si la magazinele de muzica in rugamineta de a pune in vanzare albumul PREMONICION a lui david....deocamdata nu am primit raspuns dar nu trebuie sa ne lasam batute...trebuie sa luptam in continuare pt ca david sa fie cunoscut la noi in tara!!!

"Buna, Multumim pentru recomandare. Gasiti stiri si informatii despre el inclusiv pe site-ul nostru www.europafm.ro, cat depre doleanta voastra, am redirectionat mesajul catre directorul muzical."
BISBALERA
BISBALERA
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 221
Age : 40
Localización : romania-bucharest
Reputation : 26
Points : 235
Registration date : 28/12/2008

http://www.bisbalera.webs.com

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  BISBALERA 19/2/2009, 04:57

cristianab a scris:Au aparut pana la urma si comentariile noastre la music channel -la stirea "David Bisbal creste mare"


nu stiu dak mi-a scapat vre un post de radio dupa ce le-am luat la rand si am trimis mailuri in legatura cu difuzarea melodiilor lui david....pana acum am primit din pacate raspuns doar de la europafm.....sunt foarte dezamagita dupa efortul depus dar...cum speranta moare ultima....trebuie sa asteptam sa vedem dak da roade munca noastra.
am incercat sa trimit mailuri si la magazinele de muzica in rugamineta de a pune in vanzare albumul PREMONICION a lui david....deocamdata nu am primit raspuns dar nu trebuie sa ne lasam batute...trebuie sa luptam in continuare pt ca david sa fie cunoscut la noi in tara!!!
BISBALERA
BISBALERA
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 221
Age : 40
Localización : romania-bucharest
Reputation : 26
Points : 235
Registration date : 28/12/2008

http://www.bisbalera.webs.com

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristianab 18/2/2009, 17:16

Au aparut pana la urma si comentariile noastre la music channel -la stirea "David Bisbal creste mare"
cristianab
cristianab
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 215
Age : 41
Reputation : 14
Points : 191
Registration date : 10/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  dana 18/2/2009, 09:00

foarte buna ideea ta..sper ca o sa mearga.o sa intru si eu pe magic fm.iar pe u tv...sincer,nu poti sa faci mare lucru:(
dana
dana
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 354
Age : 35
Localización : Bucharest-Romania
Reputation : 18
Points : 191
Registration date : 26/11/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  david_mi_vida 17/2/2009, 23:01

Maine 18.02.09, intre orele 19 si 22 va invit sa ascultati Radio 21 unde am cerut o dedicatie pentru "vecinul de deasupra" Laughing Laughing Laughing cu "Aqui estoy yo" sau orice piesa de-a lui David au ei. Sper sa dea roade (cineva sa-mi citeasca mail-ul); urmatorul pas ar fi sa cerem si un top latino. Am intrat si pe Magic fm, pe Romantic fm si o sa incerc si pe U tv. Trebuie sa atacam in forta pentru a-l sustine pe David! Ole!! Wink
david_mi_vida
david_mi_vida
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 355
Age : 42
Localización : Buzau-Romania
Reputation : 29
Points : 268
Registration date : 04/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  CORAZON LATINO 17/2/2009, 16:37

pe o parte dintre voi v-am adaugat eu ..dar astept inscrieri pana maine la pranz ca sa nu dau de mai multe ori mesajul. lol!
CORAZON LATINO
CORAZON LATINO
Administrator/Moderator
Administrator/Moderator

Number of posts : 1083
Age : 53
Localización : Bucharest - Romania
Reputation : 56
Points : 670
Registration date : 07/03/2008

https://www.facebook.com/pages/Fan-Club-David-Bisbal-in-Romania/

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  CORAZON LATINO 17/2/2009, 15:53

Sa fiti atente la mesajele private de la mine. Avem o campanie de promovare de organizat. Discretie va rog pana reusim sa finalizam. Ca dupa razboi multi viteji se arata. Wink

Aveti sus in bara optiunea de Grupuri. Exista un nou grup al membrilor activi "Con David hasta al final !" si va rog sa va inscrieti ca sa va pot trimite informarile la toti o data. Daca te-ai inscris numele tau se va schimba din mov in albastru. Multumesc si pupici.
CORAZON LATINO
CORAZON LATINO
Administrator/Moderator
Administrator/Moderator

Number of posts : 1083
Age : 53
Localización : Bucharest - Romania
Reputation : 56
Points : 670
Registration date : 07/03/2008

https://www.facebook.com/pages/Fan-Club-David-Bisbal-in-Romania/

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  dana 17/2/2009, 13:04

CORAZON LATINO a scris:

Nu m-am indoit nici o clipa de voi si de devotamentul vostru. Tot timpul povestesc despre "echipa mea minunata" si David rade si se bucura de toate detaliile si noutatile cu care il sacai . Din pacate vestile despre noul album nu sant tocmai cele dorite. Se asteapta sa fie gata dupa noiembrie 2009, asa ca tinta nostra este sa promovam Premonicion in Romania pentru concertul din vara. Cat mai multe piese de pe Premonicion la radio . Si faceti un test in magazinele de profil sa vedeti daca e pe piata albumul. Intrebati de el. E foarte important , pt. ca pe mine nu ma crede nimeni ca nu e in magazine. Sad

Pupici copilasi si pe curand flowers kiss kiss kiss kiss

sunt trista ca nu va aparea curand noul album..dar toata tristetea se duce daca stiu ca la vara va veni iarasi aici..asa ca pana atunci o sa incercam sa facem in asa fel incat toata lumea sa-i auda piesele la posturile de radio si sa-i vada videoclipurile la tv I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
dana
dana
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 354
Age : 35
Localización : Bucharest-Romania
Reputation : 18
Points : 191
Registration date : 26/11/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  auroradumbr 17/2/2009, 12:48

Fetelor, eu Premonicion-ul l-am luat de la magazinul Muzica iar de-acolo mi-au spus ca daca vreau mai multe imi pot aduce, bineinteles ca atunci nu era decat unul. au zis ca aduc doar cate unul doua pentru ca nu e prea cerut. Tot de-acolo mi-am luat si Cd-ul european, stiti, cel cu Cry for me.Eu imi doresc mult Buleria si Ave maria. Ave maria nu am decat Cd-ul cu single-ul, cel din italia.
Sper ca impreuna, sa reusim! cheers cheers lol! flower flower hugs
avatar
auroradumbr
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 57
Reputation : 10
Points : 171
Registration date : 19/10/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristina 17/2/2009, 11:25

in Diverta si alte magazine de muzica am fost eu si nici acolo nu am gasit albumele lui. iar cand am intrebat domnisoarele de acolo daca e vreo sansa sa le pimeasca au ridicat din umeri. cica nu cere nimeni albumele si din acest motiv nu sunt aduse.
dar dak cineva le gaseste pe undeva un buz si mie. kiss
cristina
cristina
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 83
Age : 40
Localización : Bucuresti
Reputation : 5
Points : 25
Registration date : 19/11/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  cristianab 17/2/2009, 09:32

In legatura cu albumul ,in Carrefour, Cora si Real sigur nu exista, ma uit dupa el in fiecare saptamana si nimic.La magazinele de specialitate nu am fost inca, dar daca il gaseste cineva pe undeva , dati-mi si mie de stire, mai ales ca vine 1martie, si cum suntem in plina campanie de promovare ce martisor mai bun putem sa oferim?
cristianab
cristianab
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 215
Age : 41
Reputation : 14
Points : 191
Registration date : 10/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  CORAZON LATINO 17/2/2009, 00:01

dana a scris:gata am postat si eu pe Romantic fm si m-am bucurat foarte mult cand am vazut ca mai sunt persoane care cer melodii cu ingerasul nostru I love you I love you I love you

Venera a scris:
Mirela, cand vorbesti cu el sa-i spui ca il iubim mult si il sustinem cum putem noi....sa-i transmiti din partea noastra multa iubire si forta....sa-i spui ca ne e dor de el si abia il asteptam din nou aici. I love you I love you I love you kiss hugs

da Mirela..si eu te rog sa-i transmiti ceea ce a scris Venera..pentru ca toate simitim la fel...il iubim la fel de mult si o sa facem tot ce putem sa il sustinem...vom fi mereu alaturi de el



Nu m-am indoit nici o clipa de voi si de devotamentul vostru. Tot timpul povestesc despre "echipa mea minunata" si David rade si se bucura de toate detaliile si noutatile cu care il sacai . Din pacate vestile despre noul album nu sant tocmai cele dorite. Se asteapta sa fie gata dupa noiembrie 2009, asa ca tinta nostra este sa promovam Premonicion in Romania pentru concertul din vara. Cat mai multe piese de pe Premonicion la radio . Si faceti un test in magazinele de profil sa vedeti daca e pe piata albumul. Intrebati de el. E foarte important , pt. ca pe mine nu ma crede nimeni ca nu e in magazine. Sad

Pupici copilasi si pe curand flowers kiss kiss kiss kiss
CORAZON LATINO
CORAZON LATINO
Administrator/Moderator
Administrator/Moderator

Number of posts : 1083
Age : 53
Localización : Bucharest - Romania
Reputation : 56
Points : 670
Registration date : 07/03/2008

https://www.facebook.com/pages/Fan-Club-David-Bisbal-in-Romania/

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  dana 16/2/2009, 20:31

gata am postat si eu pe Romantic fm si m-am bucurat foarte mult cand am vazut ca mai sunt persoane care cer melodii cu ingerasul nostru I love you I love you I love you

Venera a scris:
Mirela, cand vorbesti cu el sa-i spui ca il iubim mult si il sustinem cum putem noi....sa-i transmiti din partea noastra multa iubire si forta....sa-i spui ca ne e dor de el si abia il asteptam din nou aici. I love you I love you I love you kiss hugs

da Mirela..si eu te rog sa-i transmiti ceea ce a scris Venera..pentru ca toate simitim la fel...il iubim la fel de mult si o sa facem tot ce putem sa il sustinem...vom fi mereu alaturi de el
dana
dana
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 354
Age : 35
Localización : Bucharest-Romania
Reputation : 18
Points : 191
Registration date : 26/11/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  Venera 16/2/2009, 20:22

CORAZON LATINO a scris:Doamne cat va iubesc!! Si el care imi multumeste mie pentru ce fac... Voua va multumeste de fapt dar am sa am grija sa-i spun asta. Fuerza David!!! Aqui en Rumania somos siempre a tu lado nino.TE QUIEREMOS MAXIMOOOOOOO!!!!

Mirela, cand vorbesti cu el sa-i spui ca il iubim mult si il sustinem cum putem noi....sa-i transmiti din partea noastra multa iubire si forta....sa-i spui ca ne e dor de el si abia il asteptam din nou aici. I love you I love you I love you kiss hugs
Venera
Venera
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 44
Localización : Bucarest/Rumanía
Reputation : 30
Points : 408
Registration date : 21/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  Venera 16/2/2009, 20:17

Si eu am ajuns la ei...am postat ceva, sper sa ne ia in considerare....daca mai aveti alte idei, spuneti-le, sa ne apucam de treaba Very Happy bisbesitos
Venera
Venera
Bisbalera oro
Bisbalera oro

Number of posts : 468
Age : 44
Localización : Bucarest/Rumanía
Reputation : 30
Points : 408
Registration date : 21/01/2009

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  AN-K db 16/2/2009, 18:55

AM REUSIT SA INTRU PE ROMANTIC FM. SPER CA O SA IMI INDEPLINEASCA DORINTA DE A-L DIFUZA PE DAVID. lol! lol! lol!
AN-K db
AN-K db
Bisbalera de verdad
Bisbalera de verdad

Number of posts : 93
Age : 50
Localización : tg jiu
Reputation : 6
Points : 44
Registration date : 20/10/2008

Sus In jos

DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI - Pagina 6 Empty Re: DACA ESTI FAN POTI SA NE AJUTI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum